INFOLINKA PO-PÁ 8:00 - 17:00
+420 604 877 778
info@magichouse.cz
 • Home
 • O firmě
 • Služby
 • Reference
 • Kontakt
 • INTERNET MARKETING, SEO

  ÚSPĚŠNÝ internet marketing!

  Součástí práce našich specialistů je zajištění služeb v oblasti SEO. Náklady spojené se zajištěním SEO podpory závisí na mnoha faktorech a zejména na rozsahu poskytované podpory a služeb. Obvykle jsou činnosti plánovány na období 1 rok, kontrola efektivity je prováděná v pravidelných měsíčních intervalech.

  Pro jednotlivé projekty provádíme detailní analýzu klíčových slov pro SEO a analýzu aktuálního umístění, porovnání s konkurencí a jejich výsledky ve vyhledávačích. V rámci kontroly a nastavení on-page faktorů návrheme znění titulků jednotlivých stránek, nadpisy a vnitřní zpětné odkazy, klíčová slova a popisy jednotlivých stránek.

  Pro naše zákazníky realizujeme reklamní kampaně na zvolená klíčová slova nebo produkty (PPC reklama) v běžně používaných médiích (Seznem, Google, Facebook nebo jiných). V případě potřeby můžeme také zajistit tzv. "SEO copywriting" - optimalizace textů a obsahu stránek. Podle potřeby či doporučení našich specialistů také provádíme registrace do internetových katalogů, psaní a zveřejnění PR článků doplněných odkazy, zveřejnění odkazů na záložkových a inzertních webech a další činnosti.

  Informace, VYHODNOCENÍ

  Pravidelně měsíčně vyhotoví naši specialsté hodnocení úspěšnosti reklamní kampaně a nastavených parametrů.  Součástí přehledného reportu jsou data o návštěvnosti webu, sekcí nebo jednotlivých stránek, případně sledování obratu eshopu. Report také obsahuje případné návrhy na změny pro dosažení lepších výsledků.


  Internetový MARKETING, SEO

  Zaujaly Vás naše služby? KONTAKTUJTE NÁS >>