INFOLINKA PO-PÁ 9:00 - 15:00
+420 604 877 778
info@magichouse.cz
 • Home
 • O firmě
 • Služby
 • Reference
 • Kontakt
 • PROFIL SPOLEČNOSTI MagicHouse s.r.o.

  Realizujte WEB S NÁMI!


  PROFIL MagicHouse s.r.o.

  Společnost MagicHouse s.r.o. je poskytovatelem internetových služeb. Navazuje na činnost firmy MagicHouse.CZ, která poskytovala svým klientům služby související s prezentací firem v síti Internet od roku 1999.

  Zákazníkům nabízíme kvalitní a kompletní řešení založená na dlouhodobých zkušenostech a znalostech problematiky sítě Internet. Při své práci využíváme moderních technologií a pracovních postupů, což nám umožňuje vytvářet pro naše klienty kvalitní on-line aplikace plně vyhovující jejich marketingovým a obchodním strategiím.

  Naše společnost je v poskytování služeb plně soběstačná. V případě potřeby nebo požadavků klienta spolupracujeme s předními poskytovateli internetových služeb (ISP) v ČR. V současné době tvoří náš tým 18 zkušených programátorů, správců sítí a webových designérů.

  Provozujeme aplikace na vlastních internetových serverech, kvalitní hardware je naší základní prioritou. Pro serverové technologie využíváme servery značek SuperMicro nebo DELL. Webhostingové, serverhostingové servery a další naše technologie jsou umístěny ve specializovaných prostorách na páteřní síti ISP v Praze. Servery jsou umístěny za bezpečným HW i SW firewall systémem v klimatizovaných prostorách, jejich funkce jsou nepřetržitě monitorovány s bezpečnostní službou 24/7. Poskytovatel garantuje maximální stabilitu a bezpečnost dat.