INFOLINKA PO-PÁ 9:00 - 15:00
+420 604 877 778
info@magichouse.cz
 • Home
 • O firmě
 • Služby
 • Reference
 • Kontakt
 • CO O NÁS ŘÍKAJÍ naši zákazníci

  S MagicHouse spolupracujeme na kompletní podobě a aktualizaci webových stránek ve třech jazykových verzích včetně e-shopu pro objednávání víkendových programů pro mládež. Velmi si ceníme profesionálního poradenství při tvorbě struktury, designu a návrhu funkčních prvků webových stránek. MagicHouse díky svým zkušenostem navrhuje řešení vhodné i pro naše budoucí potřeby.

  Naše spolupráce se odvíjí od skvělé profesionální práce, poradenství přesně na míru našim potřebám, individuálního přístupu a dlouhodobé důvěry.
  Děkujeme.

  Jeanne Bočková
  Centrum pro talentovanou mládež, z.s., Kurzy CTYOnline ve spolupráci se CTY Johns Hopkins University, Objevitelské soboty s.r.o.

  www.objevitelske-soboty.cz

  Spolupráce s MagicHouse s.r.o. začala již v roce 2007 a od té doby trvá a rozšiřuje se. Je postavena nejen na dobře odvedené práci, ale také na vzájemné důvěře.
  V současné době jsme se rozhodli u MagicHouse zadat návrh, programování a realizaci nového e-shopu Don Pealo pro koncové zákazníky. Oceňujeme zejména možnost individuálně navrženého řešení, aktivní přístup a snahu vyhovět potřebám informačního systému SAP. MagicHouse v konkurenci ostatních dodavatelů obstál i v analýze klíčových slov a návrhů zlepšení SEO a dalších parametrů, dnes stále důležitějších pro dlouhodobý profit e-shopu. Děkujeme.

  Lucie Faltýnková, Specialista marketingu a e-shopu
  Peal a.s.

  www.peal.cz ~ www.donpealo.cz

  MagicHouse s.r.o. je naším partnerem v oblasti webhostingu, registrace a správy domén od roku 2004. Oceňujeme zejména jejich zkušenosti s registrací a převody světových domén. Pro jejich spolehlivost a rychlost poskytované technické podpory mohu služby této společnosti jen doporučit.

  Ing. Miroslav Havel, výkonný a provozní ředitel
  Alphaduct, a.s. Dermacol, a.s. Karlovarská Korunní s.r.o.

  www.dermacol.cz

  Chtěla bych Vám tímto poděkovat za ochotu a bezvadnou spolupráci při realizaci projektu "intranet portál".

  Musím říct, že jsem tak hladký průběh realizace webu vůbec nečekala a byla jsem ze spolupráce úplně nadšená. Z webu mám hroznou radost a líbí se i ostatním.

  Adriana Škvorová, External Affairs
  Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.

  www.potesdarkem.cz ~ www.mojetoyota.com

  Naše dlouholetá spolupráce se opravdu vyplatí. Po letech vědí co chceme a potřebujeme, šetříme tedy čas i peníze.

  David Füllsack, výkonný ředitel
  Družstevní Asociace České republiky

  www.dacr.cz