EURid Všeobecné obchodní podmínky .EU domén od 13.10.2022

Přetiskujeme zprávu v původním znění od EURid, správce domén nejvyšší úrovně .eu, .ею (Cyrillic) a .ευ (Greek).

Přetiskujeme zprávu v původním znění od EURid, správce domén nejvyšší úrovně .eu, .ею (Cyrillic) a .ευ (Greek).
Vzhledem k tomu, že jste si zaregistrovali jednu nebo více doménových jmen pod eu, .ею nebo .ευ, rádi bychom Vás informovali o tom, že EURid změnil Všeobecné podmínky pro doménová jména.

Tyto Všeobecné Podmínky jsme změnili z těchto důvodů:

Být v souladu s novým právním rámcem pro doménová jména .eu (Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2019/517 ze dne 19. března 2019 a související předpisy).
Zpřehlednit a zpřístupnit nové Všeobecné podmínky, které kombinují stávající Podmínky registrace Doménového jména a Pravidla registrace Doménového jména v jednom dokumentu. Tím jsme také odstranili procedurální a technické informace z dokumentu Pravidla registrace Doménového jména a zveřejnili je odděleně na našem webu https://eurid.eu.

Nové Všeobecné podmínky jsou k dispozici na webu EURidu ( https://eurid.eu/cs/dalsi-informace/archiv-dokumentu ) a doporučujeme Vám se s nimi seznámit v plném znění.

Nové Všeobecné podmínky budou účinné od 13. října 2022 a tím, že si ponecháte a obnovíte Vaše doménové jméno (doménová jména) potvrzujete, že jste si přečetli změněné Všeobecné podmínky a souhlasíte s nimi.

Pokud s novými Všeobecnými podmínkami registrace Doménového jména nesouhlasíte, můžete Vaše doménové jméno (doménová jména) smazat před datem jejich účinnosti prostřednictvím svého registrátora, tedy společnosti, u které jste si své doménové jméno (svá doménová jména) zaregistrovali.

Pokud máte dotazy týkající se našich nových Všeobecných podmínek nebo Vašich doménových jmen, kontaktujte prosím EURid prostřednictvím https://eurid.eu .

Tým MagicHouse s.r.o.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout