O společnosti MagicHouse s.r.o.

Společnost MagicHouse s.r.o. je poskytovatelem internetových služeb. Navazuje na činnost firmy MagicHouse.CZ, která poskytovala svým klientům služby související s prezentací firem v síti Internet od roku 1999.

Zákazníkům nabízíme kvalitní a kompletní řešení založená na dlouhodobých zkušenostech a znalostech problematiky sítě Internet. Při své práci využíváme moderních technologií a pracovních postupů, což nám umožňuje vytvářet pro naše klienty kvalitní on-line aplikace plně vyhovující jejich marketingovým a obchodním strategiím.

Při tvorbě internetového projektu se vždy snažíme o navázání dlouhodobého partnerství se svými klienty s garancí naprosté loajality, které jsou pro zákazníky přínosem jak při vytváření webových stránek, tak zejména při dalším rozvoji aplikace. Zákazníkům nabízíme školení, provádění pravidelných aktualizací, zajišťujeme technickou podporu.

Naše společnost je v poskytování služeb plně soběstačná. V případě potřeby nebo požadavků klienta spolupracujeme s předními poskytovateli internetových služeb (ISP) v ČR. V současné době tvoří náš tým 16 zkušených programátorů, správců sítí a webových designérů.

Provozujeme aplikace na vlastních internetových serverech, kvalitní hardware je naší základní prioritou. Pro serverové technologie využíváme servery značek SuperMicro nebo DELL. Webhostingové, serverhostingové servery a další naše technologie jsou umístěny ve specializovaných prostorách na páteřní síti ISP v Praze v serverovně společnosti VSHosting s.r.o. Servery jsou umístěny za bezpečným HW i SW firewall systémem v klimatizovaných prostorách, jejich funkce jsou nepřetržitě monitorovány s bezpečnostní službou 24/7. Poskytovatel garantuje maximální stabilitu a bezpečnost dat.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout